ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ ТА ІНСТРУМЕНТИ РОЗРОБКИ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЕКТІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ НА ЗАСАДАХ «ЗЕЛЕНОЇ» ЕКОНОМІКИ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa4802019194125Ключові слова:
Ключові слова, управління проектами, територіальний розвиток, інноваційні методи та інструменти, міжгалузевий трансферінг.Анотація
Публікацію присвячено дослідженню потреб та можливостей розробки впровадження екологічно толерантних проектів територіального розвитку. Під час дослідження встановлено недостатність класичних, стандартних проектних методів та інструментів, обмеження щодо їхньої ефективної дії. Проаналізовано сутність та особливості проектної діяльності, побудованої на принципах «зеленої економіки», та визначені найбільш актуальні сфери їхнього застосування в Одеському регіоні. Проведено аналіз методів та інструментів. Визначено провідну роль залучення до управління проектними змінами зацікавлених сторін на ранніх стадіях розробки проектів з метою ефективного використання їхніх ресурсів та задоволення потреб.
Посилання
Галушкіна Т. Основні результати проекту ЮНЕП і ІПРЕЕД НАН України, «зелена» економіка. Україна – UNEP: Механізми участі і партнерства Махір Алієв, регіональний координатор Європейського офісу. 2012.
Кухарчик В. Г. Сучасне стан транспортного комплексу Одеської області. 2017. 147 с.
Транспортна стратегія ЄС до 2050 року URL: http//www.chas-daily.com/win/2009/06/29/te041.html?r=43 (дата звернення: 21.10.2019).
Project Management Body of Knowlege (PMBOK) – 6 Ed. Project Management Institute, Inc. 2017. 756 c.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).