ФУНКЦІЇ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ У СФЕРІ ЕКОНОМІКИ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa4802019194107Ключові слова:
державні адміністрації, державне управління, функції державних адміністрацій, економічне регулювання.Анотація
У статті висвітлюються питання функцій державних адміністрації у регулюванні економічної діяльності. Досліджено вплив державних адміністрацій на функціонування процесу відтворення та визначення потенціалу економічного розвитку в державному регулюванні ринкової економіки. Здійснено аналіз функцій державних адміністрацій у сфері економіки, який показав, що існують значні резерви для підвищення ефективності їхньої діяльності з регулювання економічних відносин. Встановлено необхідність точного визначити економічних функцій і функції державного управління державних адміністрацій в економічній сфері.
Посилання
Малиновский В. Я. Державне управління: навч. посіб. 2-ге вид., доповн. та переробл. Київ: АТІКА, 2003. 576 с.
Советский Энциклопедический Словарь / глав. ред. А. М. Прохоров. Москва, 1989. 1632 с.
Социологический энциклопедический словарь (рус., англ., нем., фр., чеш. языках) / ред. Г. В. Осипов. Москва: издательская группа «Инфо-Норма», 1998. 488 с.
Государственное управление: основы теории и организации / ред. В. А. Кобзаренко Москва: Статут. 2000 – 287с.
Дідківська Л. І., Головко Л. С. Державне регулювання економіки: навч.посіб. Вид. 2. Киів, «Знання-Прес», 2002. 213с.
Про місцеві державні адміністрації: Закон України від 09.04.1999 р. № 586-XIV. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/586-14
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).