КОМПЛЕКСНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗШИРЕННЯ ДЕРЖАВ В ІНФОРМАЦІЙНУ ЕПОХУ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa3792019185439Ключові слова:
інформаційний механізм, психологічний механізм, механізм окупаційно-анексійного проникнення, механізм правового закріплення досягнутого.Анотація
Публікація присвячена характеристиці комплексного механізму розширення держав в інформаційну епоху. Комплексний механізм розширення держав в інформаційну епоху – це механізм скритого зовнішнього втручання в умовах неоголошеної гібридної війни. Проаналізовано деякі підходи до характеристики складових цього комплексного механізму.
Посилання
Davis Jr. John R. Defeating Future Hybrid Threats / Jr. John Davis R. Military Review. 2013. September-October. P. 21-29.
Даник Ю. Високотехнологічні аспекти забезпечення національної безпеки й оборони. Телеком военная связь. 2018 р. №2. С. 58–69.
Іващенко А. М., Семененко В. М., Полякова О.В. Новий погляд на війни. Оборонний вісник. Центр воєнної політики та політики безпеки. №6. С. 12–15.
Квіт С. Масові комунікації. 2-е видання, виправлене і доповнене. Київ: Видавничий дім «Києво-Могилянська академія», 2018. С. 258.
Коваль З. Механізми інформаційно-правових операцій як засоби інформаційно-психологічного впливу на громадськість. Актуальні проблеми державного управління: зб. наук. праць ОРІДУ. Одеса: ОРІДУ НАДУ, 2017. Вип. 3(71). С. 67–72.
Линдсей П., Норман Д. Обработка информации у человека. Введение в психологию. М., 1974. 224 с.
Панарин И. Н., Панарина Л. Г. Информационная война и мир. Москва: ОЛМА-ПРЕСС, 2003. С. 225.
Почепцов Г. «Від покемонів до гібридних війн: нові комунікативні технології ХХІ століття. Видавничий дім «Києво-Могилянська академія», 2017. С. 217–248.
Рущенко І. П. Російсько-українська гібридна війна: погляд соціолога: монографія. Харків: ФОП Павленко О.Г., 2015. 268. С. 9.
Сугестивні технології манипулятивного впливу: навчальний посібник. В. М. Петрик, М. М. Присяжнюк, Л. Ф. Компанцева, Є. Д. Скулиш, О. Д. Бойко, В. В.Остроухов; за заг. ред. Є. Д. Скулиша. Київ: Наук.-вид. відділ НА СБ України, 2010. С. 6–16.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).