ПРОГРАМИ АКАДЕМІЧНОЇ ТА ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНОЇ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ З ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ: ЄВРОПЕЙСЬКА ПРАКТИКА
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa3792019185429Ключові слова:
іншомовна комунікація, іншомовна академічна компетенція з публічного управління, іншомовна професійно-орієнтована компетенція з публічного управління, іноземна мова професійного спрямування, іноземна мова для спеціальних академічних цілей.Анотація
У статті окреслються найбільш базові підходи формування іншомовної академічно та професійно-орієнтованої компетенції з публічного управління на основі європейських практик. Узагальнюється методологія викладання іноземної мови професійного спрямування, іноземної мови для спеціальних академічних цілей. Аналізуються програми ESP – English for Specific Purposes – англіййської мови для специфічних цілей та ESAP – English for Specific Academic Purposes – англійської мови для спеціальних академічних цілей. Як приклад рецензується методичне забезпечення викладання іноземної мови для публічних службовців на прикладі посібника для першого курсу навчання іноземній мові на адміністративному факультеті університету Любляни (Словенія).
Посилання
Варянко Т., Іванченко Л. Особливості навчальної програми з іноземної мови для підготовки магістрів технічних спеціальностей. Актуальные научные исследования в современном мире. Сборник научных трудов. Переяслав-Хмельницкий. 2018. Вып. 1 (33). Ч. 6. С. 44−48.
Сімкова І. О. Сучасні підходи до навчання англійського професійно орієнтованого діалогічного мовлення студентів інженерних спеціальностей. URL: http://www.kamts1.kpi.ua/sites/default/files/files/01_pub(2).pdf.
English in Public Administration. Authors: Manica Danko, Mihaela Zava. University of Ljubljana: FacultyofAdministration, 2009. 158 p.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).