АДАПТИВНІСТЬ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ДО РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa2782019179076Ключові слова:
держава, ринкова економіка, адаптація, державне управління, економічні закони, регулювання, економічні процеси.Анотація
Стаття розглядає проблему впливу державного управління на регулювання економічних процесів та на формування економічного циклу в ринковій економіці. Розкривається механізм взаємодії та впливу держави та економіки. В роботі визначаються умови, за яких державне регулювання
може бути ефективним в розвитку економічних процесів.
Посилання
Стигліц Дж.Е. Економіка державного сектору. Київ: Основи, 1998. 854 с.
Веймер Девід, Вайнинг Ейден Р. Аналіз політики: концепції, практика. Київ: Основи, 1998. 654 с.
Дружинин Д. Л. Япония: экономическое чудо. Москва-Минск, 2003 . 272 с.
Архипов Д. Б. Краткая всемирная история. СПБ. Наука, 1999. 189 с.
Государственное управление. Основы теории и организации; под ред. В. А. Козбаненко. Москва: Статут, 2000. 346 с.
Буряковський В. В., Кармазин В. Я. Налоги: учеб.пособ. Дніпропетровськ: «Пороги», 1998. 642 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).