АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa2782019179071Ключові слова:
земельні ресурси, природно-ресурсний потенціал, земельний фонд, землекористування, землезабезпеченість, агрохолдинг. Lyudmila KurandaАнотація
У статті розглянуто питання, пов’язані з необхідністю покращення використання земельних ресурсів України. Виявлено структуру земельних ресурсів та динаміка зміни у них. Проаналізовано проблеми у сфері управління земельними ресурсами. Розглянуто зарубіжний досвід використання земельних ресурсів. Надано пропозиції щодо вдосконалення використання земельних ресурсів.
Посилання
Оперативні дані Державного комітету України із земельних ресурсів. URL: http://www.komitet.ua/ru/node/295.
Офіційний сайт Держземагентства України. URL: http: www.dazru.gov.ua/terra/control/uk/publish.
Фондові дані Держземагентства України: форма 6-зем. Державної звітності станом на 01.01.2016 року: Законодавство України. URL: http://www.dazru.gov.ua.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).