ІНДИКАТОРИ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa3842021246486Ключові слова:
сталий розвиток, цілі сталого розвитку, цільові індикатори, національні індикатори, моніторингАнотація
У статті досліджено індикатори досягнення цілей сталого розвитку України на період до 2030 року. Детально проаналізовано вибіркові індикатори цілей сталого розвитку за ймовірністю їх досягнення (висока, середня, низька та недосяжна ймовірність досягнення) до завершення періоду реалізації Стратегії сталого розвитку України. З’ясовано, що за певних умов існує можливість перегляду напрямів досягнення певних індикаторів у зв’язку з їх неефективністю.
Посилання
Інформаційне забезпечення моніторингу ЦСР, метадані. URL: http://www.ukrstat.gov.ua/csr_prezent/ukr/st_rozv/metadata/metadata.htm.
Оцінка прогресу досягнення ЦСР в Україні (за методологією Економічної та соціальної Комісії ООН для Азії та Тихого океану (UNESCAP)). URL: http://www.ukrstat.gov.ua/csr_prezent/ukr/2.htm.
Питання збору даних для моніторингу реалізації цілей сталого розвитку: розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 р. № 686-р. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/686-2019-р#Text.
Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року: Указ Президента України від 30.09.2019 р. № 722/2019. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/722/2019#Text.
Цілі сталого розвитку. Добровільний національний огляд [Електронний ресурс] / Департамент стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. – 2020. URL: https://me.gov.ua.
17 Objectifs de développement durable. L’Agenda 2030 en France – 2020. URL: https://www.agenda-2030.fr/17-objectifs-de-developpement-durable/.
Les objectifs de développement durable. URL: https://www.novethic.fr/entreprises-responsables/les-objectifs-de-developpement-durable-odd.html.
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).