МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ МИТНОЮ СПРАВОЮ: ПІДХОДИ ДО ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa3842021246358Ключові слова:
митна справа, державне управління, механізми державного управлінняАнотація
Євроінтеграційні прагнення України і вимоги щодо реформування митної служби та приведення її до міжнародних стандартів викликають необхідність змінювати підходи до державного управління митною справою. При цьому наукові підходи до визначення механізмів державного управління митною справою необхідно переглянути з урахуванням міжнародного досвіду та актуальних вимог сьогодення, адже теоретичне підґрунтя для подальших наукових досліджень дасть змогу об’єктивно сформулювати нові підходи до реформування механізмів державного управління у сфері митної політики.
Посилання
Квеліашвілі І. М., Тоцька Т. С. Упровадження актуальних концепцій управління митною справою європейських країни у національну практику. Публічне управління у сфері державної безпеки та митної справи. № 2 (29). 2021. URL: http://customs-admin.umsf.in.ua/archive/2021/2/14.pdf (дата звернення: 23.11.2021)
Артем’єв О. С. Узагальнення класифікації та теоретичних підходів до визначення поняття механізм державного управління. Теорія та практика державного управління і місцевого самоврядування. 2019. №1. URL:http://el-zbirn-du.at.ua/2019_1/2/8.pdf (дата звернення: 23.11.2021)
Бакуменко В. Д., Надолішній П. І., Іжа М. М., Арабаджи Г. І. Державне управління: основи теорії, історія і практика: навч. посіб. Одеса: ОРІДУ НАДУ. 2009. 394 с.
Надолішній П. І. Теорія та історія державного управління (Опорний конспект лекцій до навчальної дисципліни): навч. посіб. Одеса: ОРІДУ НАДУ. 2006. 126 с.
Кравченко О. М. Теоретичні підходи до визначення поняття «Механізм державного управління». Електронний журнал «Державне управління: удосконалення та розвиток». URL: http://www.dy.nayka.com.ua/?op=1&z=56 (дата звернення: 23.11.2021)
Нижник Н. Р., Машков О. А. Системний підхід в організації державного управління. Навчальний посібник / за заг. ред. Н. Р. Нижник. Київ: УАДУ. 1998. 160 с.
Державне управління: Словник-довідник / за заг. ред. В. М. Князєва, В. Д. Бакуменка. Київ: Видавництво УАДУ. 2002. 228 с.
Рудніцька Р. М., Сидорчук О. Г., Стельмах О. М. Механізми державного управління: сутність і зміст / за наук. ред. М. Д. Лесечка, А. О. Чемериса. Львів: ЛІДУ НАДУ. 2005. 28 с.
Бакуменко В. Д., Безносенко Д. О. Виявлення комплексу проблем державного управління процесами європейської та євроатлантичної інтеграції України, розробка пропозицій щодо вдосконалення системи державного управління цими процесами: наук.-досл. робота. Київ: НАДУ при Президентові України; Центр навчання і досліджень з європейської та євроатлантичної інтеграції України. 41 с. URL: http://www.napa-eurostudies.org.ua/2-2.rtf (дата звернення: 16.04.2021)
Малиновський В. Я. Державне управління: навч. посіб. Видання 2-ге, доповнене і перероблене. Київ: Атіка. 2003. 576 с.
Державне управління в Україні: наукові, правові, кадрові та організаційні засади: навч. посіб. / за заг. ред. Нижник Н. Р., Олуйка В. М. Львів: Видавництво Національного університету «Львівська політехніка». 2002. 352 с.
Федорчак О. В. Класифікація механізмів державного управління. Демократичне врядування. 2008. № 1. URL: http://www.nbuv.gov.ua/e-journals/DeVr/2008-01/O_Fedorchak.pdf (дата звернення: 16.04.2021)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).