ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ІНСТРУМЕНТІВ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa3842021246357Ключові слова:
лікар, пацієнт, система охорони здоров’я, телемедицина, цифрове здоров’я, цифрова трансформація, цифровізаціяАнотація
У статті окреслено особливості розвитку інструментів цифрової трансформації систем охорони здоров’я, а саме розкрито поняття: цифрове здоров’я, телемедицина, медична інформаційна система е-Health, інформаційна система МІС Doctor Eleks, електроні медичні картки, центральна база даних.
Посилання
Про схвалення Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки та затвердження плану заходів щодо її реалізації. URL: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/ru/67-2018-р#n13
Миськевич Т. Розвиток e-Health в контексті трансформації системи охорони здоров’я України. Громадська думка про правотворення. 2019. № 16(181). С. 18–23.
Пироженко А. Електронна медицина – вимога сьогодення. Практика управління медичним закладом. 2018. №11. С. 16–20.
Соколенко Л. Ф. Цифровізація як вектор розвитку економічних систем та модернізації системи бухгалтерського обліку. Облік і фінанси. 2019. №3(85). C. 41–49.
Криничко Л. Р. Малігон Ю. М. Нормативно-правове забезпечення реформування системи охорони здоров’я в Україні. Вісник ХНАУ. Серія «Економічні науки»: зб. наук. праць. Харків: ХНАУ, 2020. № 3. С. 364–380.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).