УДОСКОНАЛЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У СФЕРІ ТРУДОВОЇ МОТИВАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa3842021246285Ключові слова:
трудове право, трудова мотивація, соціально-трудові відносини, трудовій договір, працівник, роботодавці, державна служба, персоналАнотація
Публікація присвячена дослідженню правового регулювання трудових відносин в умовах формування в Україні європейських цінностей, аналізу нормативно-правових актів, які стосуються управління трудовим ресурсами, вивченню зарубіжного досвіду правового регулювання трудових відносин на основі країн Єврозони. Висока мотивація персоналу – це найважливіша умова успіху організації. Жодна організація не може процвітати без настрою працівників на роботу з високою віддачею, без високого рівня прихильності персоналу, без зацікавленості членів організації в кінцевих результатах і без їхнього прагнення внести свій внесок у досягнення поставлених цілей. Саме тому такий високий інтерес керівників і дослідників, що займаються управлінням, до вивчення причин, які змушують людей працювати з повною віддачею сил в інтересах організації.
Посилання
Винник О. В. Регуляторні механізми трудової мотивації в Україні: дис. .. канд. екон. наук. Одеса, 2012. 192 с.
Достойный труд: доклад генерального директора (87-я сессия). Международная конференция труда. Женева: МОТ, 1999. 450 с.
Генеральна угода між КМУ, всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців і підприємців та всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями на 2006–2010 роки. URL: http://zalp.org.ua.
Європейська соціальна хартія (3 травня 1996 р). Человек и труд. 2003. № 1. С. 33.
Європейській вибір ĘĊ. Концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2001–2011 роки: Послання Президента України до Верховної Ради України. Київ: ІВЦ Держкомстату України, 2002. 74 с.
Про колективні договори і угоди: Закон України від 01.07.1993 р. № 3356-ХП. URL: http: //zakon4.rada.gov.ua.
Про соціальний діалог в Україні: Закон України від 23.12.2010 р. № 2862-У1. URL: http: //zakon4.rada.gov.ua.
Співвідношення зарплати топ-менеджерів і мінімальної зарплати у США: дані НБУ. URL: www. bank. gov.ua.
Бондарчук К. П. Механізм формування системи професійної орієнтації населення в Україні: дис. ... канд. екон. наук. Київ, 2006.190 с.
Вагнер А. М. Стратегія створення механізму мотивації праці на українських підприємствах. Формування ринкової економіки. Управління людськими ресурсами: проблеми теорії та практики. Київ: КНЕУ, 2005. Т.3. 646 с.
Задорожний Г. В. Социальная экономика: предмет и место в постнеклассическом познании. Вопросы политической экономии. 2012. № 1(2). 87 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).