ОСОБЛИВОСТІ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У МЕДИЧНОМУ ПРАВІ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa2832021237251Ключові слова:
правове регулювання, трудові правовідносини, трудовий договір, законодавство, медичні працівники, контракт, інтернатура, робочий часАнотація
Публікація присвячена дослідженню правового регулювання трудових відносин у медичному праві. Відсутність на сьогоднішній день єдиної концепції правового регулювання медичної діяльності на підставі трудового договору, недосконалість комплексних наукових розробок з даної проблематики, необхідність удосконалення законодавства про працю медичних працівників зумовлюють актуальність дослідження теоретичних та практичних проблем правового регулювання трудових відносин у сфері охорони здоров’я в Україні при проведенні медичної реформи, яка почалася з 2017 року.
Посилання
Антонов С. В. Управління закладом охорони здоров’я – 2008. URL: http://www.medlawcenter.com.ua/ru/publications/77.html
Долгіх Н. П., Марущак В. П. Трудове право: навч. посіб. Одеса: ОРІДУ НАДУ, 2011. 196 с.
Кодекс законів про працю України. URL: http://portal.rada.gov.ua/
Кодекс України про адміністративні правопорушення. URL: http://zakon1.rada.gov.ua.
Конституція України: Прийнята на V сесії Верховної Ради України червня 1996 р. URL: http://portal.rada.gov.ua/
Матузова М. І. Основи трудового права: навч. посіб. Київ: А.С.К., 2003. 316 с.
Маценко Т. М. Контрактна форма трудового договору у сфері охорони здоров’я. Управління закладом охорони здоров’я. 2009. № 9. С. 82–85.
Про захист населення від інфекційних хвороб: Закон України від 06 квіт. 2000.р. № 1645-ІІІ. URL: http://zakon1.rada.gov.ua
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).