ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ І СУСПІЛЬНИЙ КАПІТАЛ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa2832021237218Ключові слова:
економіка, суспільний капітал, управління, товарне виробництво, розширене відтворення, державне управління, державні органиАнотація
Стаття розглядає функціонування державного управління економіки у процесі розвитку суспільного капіталу, що веде до якісно нових зв’язків та впливу держави на економічні процеси. Це дає можливість зрозуміти сучасні економічні процеси та надати ефективності державному регулюванню ринкових відносин.
Посилання
Актуальні грані загальнотеоретичної юриспруденції: монографія / за ред. Ю. М.Оборотова. Одеса: Фенікс, 2012. 492 с.
Марущак В. Государственное управление, экономика, цены: монография. LAP LAMBERT Academic Publishing, 2015. 220 с.
Марущак В. П., Тихончук Р.Г. Державне управління в регулюванні господарської діяльності. Одеса: ПАЛЬМИРА, 2013. 252 с.
Господарське право: навч. посіб. / за ред. В. П. Марущака. Одесса: ОРІДУ НАДУ, 2016. 246 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).