ВДОСКОНАЛЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa1822021229157Ключові слова:
місцевий розвиток, територіальні громади, економічний потенціал, стратегічне планування, місцеві органи влади, зацікавлені сторони, спроможність громад, планування, співробітництвоАнотація
У статті розглянуто питання, пов’язані з місцевим економічним розвитком. Проаналізовано підходи до визначення поняття «місцевий економічний розвиток». Розглянуто інституційне забезпечення місцевого економічного розвитку. Проаналізовано практичне застосування інструментів місцевого економічного розвитку. Надано пропозиції щодо вдосконалення інструментів місцевого економічного розвитку територій.
Посилання
Блейклі Е. Дж. Планування місцевого економічного розвитку. Вид 2-е / Пер. з англ. Львів. 2002. 416 с/
Джерела та механізми фінансування місцевого економічного розвитку: навч. посіб. Київ: Центр громадської експертизи, Проект «Місцевий економічний розвиток міст України», 2013. 176 с.
Еволюція місцевого економічного розвитку в Канаді – огляд концепцій, методів і передового досвіду. Lochaven Management Consultants Ltd., 2010.
Офіційний сайт Міністерства фінансів України. URL: http:// www. minfin. gov. ua
Сердюкова О. Державно-приватне партнерство як інструмент інноваційного розвитку територіальних громад. Ефективність державного управління. 2012. Вип. 32. С. 323–329.
Про державно-приватне партнерство: Закон України № 2404-VI від 01. 07. 2010 рURL: https://zakon. rada. gov. ua/laws/show/2404-17
Бліщук К. Інноваційні інструменти місцевого економічного розвитку. Ефективність державного управління. 2019. Вип. 2 (59). Ч. 2. 177–188 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).