ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ В СИСТЕМІ ТРАНСПОРТНОЇ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa1812020201818Ключові слова:
інновація, інноваційна діяльність, кластер, інноваційний кластер, транспорт, транспортна безпека, національна безпека.Анотація
Інновації в Україні повинні мати вирішальне значення для розвитку економічної діяльності і забезпечення економічної стабільності держави та розвитку транспорту, саме тому в даній статті наводиться короткий аналіз закордонного досвіду передових країн світу з використання кластерів, проаналізовано стан інноваційної політики України і на основі вищезазначеного запропоновані основні пропозиції щодо створення інноваційних кластерів як в інтересах держави, так і в інтересах транспорту та національної безпеки.
Посилання
Інноваційна Україна 2020 : національна доповідь; за заг. ред. В.М. Гейця та ін.; НАН України. Київ, 2015. 336 с.
Національна транспортна стратегія України на період до 2030 року. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/430-2018-%D1%80/
Гордієнко С. Г. Інноваційна діяльність: проблеми, сутність, змістовні складові та напрями удосконалення, Часопис Академії адвокатури України. Київ, 2014. Том 7. № 2(23).
Згурець С. Армія майбутнього: подвійний погляд на інновації. Українська правда від 21 жовтня 2016 р.
Шишкін О. Ключовий елемент, або безпека країни – що буде завтра. Дзеркало тижня. Україна. 6 червня 2014. № 20.
Про інноваційну діяльність: Закон України від 05.12.2012 р. № 40-IV. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/40-15.
Інновація. URL: https://uk.wikipedia.org/wiki/Інновація.
Возняк Г. В., Кузнєцова А. Я. Інноваційна діяльність промислових підприємств та способи її фінансування в Україні: монографія. Київ: УБС НБУ, 2007. 183 с.
Портер М.Е. Конкуренція. Москва: Видавничий дім «Вільямс», 2005. 608 с.;
Кластеризация предприятий: состояние и перспективы. Альманах «Наука. Инновации. Образование». 2008. Вып. 7. 312 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).