ОСОБЛИВОСТІ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.35432/1993-8330appa1772019170489Ключові слова:
інвестиції, сільське господарство, державне регулювання, прямі іноземні інвестиції.Анотація
У ході дослідження визначено особливості зміни обсягу інвестицій у сільському господарстві, в тому числі питомих показників інвестування у розрахунку на одне сільськогосподарське підприємство та одиницю населення України. Проаналізовано частку інвестицій у сільському господарстві по відношенню до ВВП України та валових інвестицій в економіці. Здійснено дослідження впливу факторів на обсяги інвестицій у сільське господарство за рядом показників, що виражають інструменти державного регулювання.
Посилання
Дані Державної казначейської служби України. URL: www.treasure.gov.ua.
Дані Державної служби статистики України URL: www.ukrstat.gov.ua.
Дуков Д. Ф. Напрями удосконалення комплексного механізму державного управління інвестиціями в регіональний розвиток. Автореф. дис. ... канд. держ. упр. Одеса, 2017. 21 с.
Ковальчук С. П. Організаційно-економічні механізми залучення інвестицій на регіональному рівні. Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія : Економічні науки, 2014. № 5. С. 188–192.
Почерніна H. В. Інституційне забезпечення інноваційно-інвестиційної діяльності в Україні. зб. наук. праць Таврійського держ. агротехнол. ун-ту. Сер. «Економічні науки». 2013. № 1(3). С. 192–199
Папка О. C., Клим Р. А. Засади формування інституційного середовища інвестиційної діяльності в Україні. Наук. вісн. Нац. лісотехн. ун-ту України. Сер. «Економічна». 2015. № 25.7. С. 251–254
Ткач C. M. Управління ризиками інвестиційної діяльності в регіоні: теоретичні основи та прикладні аспекти : монографія. Львів: ДУ Ін-т регіон. дослідж. НАН України, 2015. 234 с.
Федорчак О. В. Державне управління інвестиційною діяльністю на регіональному рівні в україні: проблеми та напрями вдосконалення. Актуальні проблеми державного регулювання: зб. наук. праць. 2017. №2. С. 102–107.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).